„Vianoce, vianoce, prichádzajú…“ Vyhráva nám v poslednej dobe z každej strany a v rôznych jazykoch. Znie to neuveriteľne, ale čochvíľa opäť zasadneme k štedrovečernému stolu a s iskričkami v očiach budeme sledovať ako si naši najmilší odbaľujú vianočné darčeky. A viete už, čím ich tento rok prekvapí Ježiško? Akým darček im vyčarí ten najkrajší úsmev na tvári? 🙂

zima na chalupe

Vianoce sa blížia. Ale máte už vybavené prekvapenie pre vašich najbližších?

Ako to vidím ja

Ja som asi zvláštna, ale čím viac sa na mňa valia vianočné reklamy, banery, bilbordy s úplne top darčekmi na tohtoročné Vianoce, tým viac si vytváram blok a tie veci idú mimo mňa. Už pár dní fakt sedím a rozmýšľam, čo tento rok vymyslím a položím pod stromček. A nič ma zatiaľ nenapadlo. List Ježiškovi som nenašla. Hľadám v pamäti, či náhodou neprezradili v mojej blízkosti ich tajné želanie…Nič! Nič mi neprichádza na um. Asi to bude musieť tento rok fakt ostať pri ponožkách. Ja ale stále tajne dúfam, že moja kreativita nesklame a na niečo prídem:)

Tip na výnimočný vianočný darček

Máte podobné pocity ako ja? Verím, že je viac takých ľudí, ktorí hľadajú niečo špeciálne. Ľuďom, ktorým až tak nezáleží na kvantite, ale vyberajú niečo výnimočné. Ak to cítite podobne, ale tento rok stále hľadáte, že čo…..mám pre Vás TIP (myslím to úprimne a nie je to len môj vymyslený marketingový ťah ;)) Darujte tým na ktorých Vám záleží oddych, spoločný čas a zážitky v našom rodinnom hoteli. Som presvedčená o tom, že vianočný poukaz na pobyt na Liptovskom dvore bude pre Vašich blízkych presne ten výnimočný darček, ktorý hľadáte 🙂

Vianočný poukaz do dvora

Náš dvor je výnimočné miesto. Je učupený v krásnej a tichej Jánskej doline. Má neuveriteľnú atmosféru, ktorá očarí každého. Ešte dokonalejšiu kuchyňu, ktorá nadchne každého gurmána. A starostlivosť. Ticho. Relax….Asi nemusím pokračovať. Prosto, tomu čo robíme u nás na dvore verím a keby sme tu nežili a nepracovali, určite by pod našim stromčekom bola krásna obálka s dreveničkou:)

vianočný poukaz

Obdarujte Vašich najbližších VIANOČNÝM POUKAZOM na pobyt u nás na dvore

AKO NA TO?

Napíšte nám mail na info@liptovskydvor.sk alebo nám zavolajte a povedzte nám Vašu predstavu.

Do Vášho vianočného balíčka zabaľte, to čo najviac poteší Vašu obdarovanú osobu.

Na výber máte:

  • Ubytovanie na dreveničke so zážitkovými raňajkami
  • 3- chodové večere pod vedením nášho šéfkuchára v hotelovej reštaurácii
  • Romantická večera pri sviečkach na chalúpke
  • Kúpeľ v drevenej kadi s fľašou sektu
  • Sladké prekvapenie na chalúpke
  • Dobrodružstvo v jaskyni alebo v dome podzemia
  • Jazdenie na koníkovi
  • Masáž alebo telové ošetrenie
  • Adrenalínový zážitok od Rafting Adventure
  • a iné – napíšte nám, skúsime Vám to zabezpečiť

Vianočné poukazy Vám vieme vystaviť a zaslať najneskôr do 20.12.2018. Neskôr jedine elektronicky. V prípade záujmu ešte raz pripomínam kontaktné údaje: email na info@liptovskydvor.sk s predmetom VIANOČNÝ POUKAZ a s Vašou predstavou. Nezabudnite uviesť počet osôb, dĺžku pobytu, platnosť poukazu, služby a Vaše telefónne číslo:)

Ďakujeme a budeme sa veľmi tešiť, keď Vašich najbližších budeme môcť potešiť pod stromčekom! A neskôr ich privítame v jednej z našich chalúpok. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na vyššie uvedenom emaily alebo našom telefónnom čísle: 0918 683 123.

Prajem Vám krásny kľudný a pohodový predvianočný čas,

Jana