Blíži sa nám sviatok zamilovaných. Skvelá príležitosť vziať Vašu polovičku na výnimočnú večeru k nám na Liptovský dvor.

valentinske menu

Zasnívajte sa so mnou

Je studený februárový večer. Prichádzate k nám na Liptovský dvor. Ako správny gentleman otvoríte Vašej dáme dvere. Vyzlečiete jej kabát a zacítite jemný dotyk. Posadíte sa do našej útulnej reštaurácie. Hrá príjemná hudba. Na stole horí sviečka a vy si hľadíte do očí. Vyznáte jej lásku a ona sa dojato zahľadí do bubliniek, ktoré má v pohári. V tom prichádza prvý chod – krém z údených zemiakov so zmrzlinou zo stonkového zeleru. Tá božská chuť, ktorá sa Vám rozplýva na jazyku a rozvibruje každý chuťový pohárik vo Vašich ústach. Cítite ako Vás afrodiziakálne účinky stonkového zeleru presviedčajú o tom, že Vaša partnerka je bohyňa a Vy jej mužný Achilles prichádzajúci z boja, vrhajúc sa jej do náručia…

Asi nemusím pokračovať v tomto romantickom príbehu odohrávajúcom sa na Liptovskom dvore:).  Len som Vám chcela naznačiť, aké tajné sny mávame my ženy o Valentínskej večeri. Vašu ideálnu predstavu Vám samozrejme nebudem meniť. Jedno je však isté. Jedlá nášho šéfkuchára by v tej predstave nemali chýbať.

Valentínske menu

Náš šéfkuchár Peter Bracho a F&B manager Braňo Bahleda dali totiž hlavy dokopy a vymysleli pre vás výnimočné VALENTÍNSKE MENU. Je postavené zo surovín, ktoré naozaj nadchnú vaše zmysly. Je krásne, chutné, lahodné, s jemne afrodiziakálnymi ingredienciami…Zaručujem Vám, že spolu s Vašou partnerkou zažijete GASTRONOMICKÝ……RAJ:)

Valentínske menu

AKO NA TO?

Rezervujte si Váš stôl min. 24 hodín vopred na t.č.: 0918 683 123 alebo  na info@liptovskydvor.sk. A potom stačí už len prísť a o gastronomickú časť večera sa postaráme my.

VALENTÍNSKE MENU môžete zažiť počas celého týždňa od 11.2.2019 do 17.2.2019.

Rezervácia 24 hod. vopred je potrebná.

Krásny deň plný lásky,

Jana