Už o pár dní sa bude konať významná udalosť. Nielen pre slovenské lyžovanie, slovenský šport, ale hlavne pre Slovensko ako také. Slovensko je síce malá krajina, ale má toho veľa, čo ponúknuť. A to, že sme malá krajina , je v tomto prípade veľká výhoda – na to, aby ste stihli navštíviť naše veľhory, poobdivovať kultúre dedičstvá, vyjašiť sa v aquaparkoch alebo zaliesť do podzemia nemusíte prejisť obrovské vzdialenosti. Stačí na to pár dní a odchádzate domov so zážitkami z „každého súdku“.

A to, že sa práve SVETOVÝ POHÁR ŽIEN, koná práve na našom Slovensku, je pre našu krajinu obrovské PR na celom svete. Sme na to právom hrdí a veľmi sa z toho tešíme. Áno, budeme tých pár svetových dní prežívať SVETOVO. Samozrejme budeme poriadne držať palce naším super šikovných lyžiarkam Petre Vlhovej a Veronike Vevel-Zuzulovej, ale aj počas týcho dní pripravujeme špeciálne akcie pre všetkých fanúšikov a návštevníkom Svetového pohára. Preto nás sledujte na našich socialných sieťach a budeme veľmi radi, ak nás navštívite a budeme sa spolu tešiť  našich úspechov:).

Takže nezabudnite, 5.-6.3.2016, Svetový pohár v JASNEJ – na SLOVENSKU! (všetky info: TU) Zdieľajte túto prestížnu udalosť a ak sa jej chcete zúčastniť, stále máme pár voľných dreveničiek. Neváhajte nás kontaktovať na: info@liptovskydvor.sk

 

Tešííííííme sa! 😉

300x300-02