Leto už je v plnom prúde. Určite sledujete, že ľudia sa rozutekali po rôznych kútoch sveta a všetky Facebooky a Instagrami sú čoraz viac zaplavené fotkami v slnečných okuliaroch, s drinkom v ruke najlepšie pri bazéne alebo inej vodnej ploche. Nielen dátum ale aj počasie značí, že dlho očakávane leto prichádza aj na Liptov…znie to neuveriteľne, ale momentálne teploty dosahujú na Liptove horúcich 25 stupňov ;).

Ako vyzerá leto na Liptovskom dvore?

Leto na Liptovskom dvore je úžasne 🙂 Ako inak, že? Ale nie, teraz vážne. My, deti z mesta si u nás na Hoteli Liptovský dvor leto nevieme vynachváliť. Krásne horúce dni, strávené pri vode (liečivé pramene sú v našom kraji známe a samozrejme netreba zabudnúť na Liptovskú Maru) sa hneď ako sa rozpálené slniečko skryje za Nízkotatranské kopce, menia na večery s tým pravý osviežením… nielen čapovaným pivom ERB, ale hlavne chladným horským vzduchom. Žiadne teplom sálajúce ulice mestá, ktoré Vás nenechajú vydýchnuť. A určite nemusím pripomínať ani ten skvelý spánok – pri otvorenom okne, ale pod perinou;) Môžem Vám zaručiť, že to je ten pravý liptovský zážitok, ktorý si chvália všetci hostia.

Leto plné zážitkov

Ale to nie je jediný zážitok, ktorý môžete u nás zažiť, nebojte sa 😉 Liptov ponúka množstvo aktivít. Od zdolávania rôznych kopčekov až kopcov, cez skúmanie podzemia, šantenia sa na toboganoch, zoznamovanie sa s pamiatkami a kultúrou až po agroturistiku, tzv. pričuchnutie k domácim zvieratkám. Keď už je človek na Liptove, má problém rozhodnúť sa čo si vybrať ako to, aký program vymyslí svojím deťom, aby sa počas dovolenky nenudili a nevymýšľali si „aktivity“, ktoré hrozia úrazom, resp. nervovým kolapsom rodičov.

Liptovský dvor rozdáva zážitky

Na Hoteli Liptovský dvor sa rozdávajú zážitky. V rámci nášho letného balíčka si vyberiete zážitky, ktoré Vás najviac lákajú. Výber zážitkov je bohatý, z každého rožka troška, aby to zahrnulo všetky možnosti, ktoré na Liptove sú a hlavne, aby si z nich vybrali aj tí, ktorí majú maličké deti, ale aj tí, ktorí majú veľkáčov – teenagerov. Všetky zážitky sme vopred vyskúšali a osobne viem zaručiť, že sú to zážitky – ZÁŽITKY, na ktoré budete dlho spomínať….v dobrom.

Zážitková gastronómia

Ozaj…A viete o tom, že nielen vozenie sa na koni alebo plavba na Liptovskej Mare bude Vás tohtoročný zážitok z letnej dovolenky? V našej kuchyni šéfuje náš vyhľadávaný šéfkuchár Peter Bracho a verte-či nie, každé jedlo, ktoré vyjde z jeho kuchyne je zážitok. Počas leta bude náš Peter Bracho čarovať s ingredienciami a každú nedeľu si naši hostia budú môcť užiť Zážitkovú 5-chodovú GALA večeru (vrámci letného balíčka)…a to som ani nespomenula, že sa Peter bude zvŕtať aj za grilom počas pravidelných grilovačiek.

Áno, leto je tu! Príďte si k nám po zážitky 🙂 Tešíme sa na Vás! Jana & Richard & a spol.

Dozvite sa viac o ZÁŽITKOVOM LETE NA LIPTOVSKOM DVORE: liptovskydvor.sk/a/zazitkove-leto-na-dvore

Lucne kvety na Liptovskom dvoreBeach Party a usmiate deti
Detske ihrisko na Liptovskom dvore
Hupaci konik na Liptovskom dvorekvety na chalupke
Rodinna turistika v Nizkych Tatrach
Vylet lodou na Liptovskej Mare
Zbieranie hribov
Bazen a vyrivka na Liptovskom dvore
Konfitovane kacacie prsia
Tvorive dielne na Liptovskom dvore