Leto nám už klope na dvere. Určite ste si všimli, že ľudia odhadzujú zvršky a všetky Facebooky a Instagrami sú čoraz viac zaplavené fotkami v slnečných okuliaroch, s drinkom v ruke najlepšie pri bazéne alebo inej vodnej ploche. Nielen dátum ale aj počasie značí, že dlho očakávane leto prichádza aj na Liptov…znie to neuveriteľne, ale momentálne teploty dosahujú na Liptove horúcich 25 stupňov ;).

Ako vyzerá leto na Liptovskom dvore?

Leto na Liptovskom dvore je úžasne 🙂 Ako inak, že? Ale nie, teraz vážne. My, deti z mesta si u nás leto nevieme vynachváliť. Krásne horúce dni, strávené pri vode (liečivé pramene sú v našom kraji známe a samozrejme netreba zabudnúť na Liptovskú Maru) a hneď ako sa rozpálené slniečko skryje za Nízkotatranské kopce, prichádza to pravé ochladenie nielen čapovaným pivom ERB, ale hlavne tým sviežim horským vzduchom. Žiadne teplom sálajúce ulice mesta. A najlepší je ten spánok – pri otvorenom okne, ale pod perinou. Môžem Vám zaručiť, že to je ten pravý liptovský zážitok, ktorý si chvália všetci hostia.

Leto plné zážitkov

Ale to nie je jediný zážitok, ktorý môžete u nás zažiť, nebojte sa 😉 Liptov ponúka množstvo aktivít. Od zdolávania rôznych kopčekov až kopcov, cez skúmanie podzemia, šantenia sa na toboganoch, zoznamovanie sa s pamiatkami a kultúrou až po agroturistiku, tzv. pričuchnutie k domácim zvieratkám. Keď už je človek na Liptove, má problém rozhodnúť sa čo si vybrať ako to, aký program vymyslí svojím deťom, aby sa počas dovolenky nenudili a nevymýšľali si „aktivity“, ktoré hrozia úrazom, resp. nervovým kolapsom rodičov.

Liptovský dvor rozdáva zážitky

Na Hoteli Liptovský dvor sú zážitky hneď v rámci nášho letného balíčka (aby sme Vám ušetrili čas hľadaním a rozhodovaním, počas ktorého by mohlo prísť k tým neželaným aktivitám z nudy). Výber zážitkov je bohatý, z každého rožka troška, aby to zahrnulo všetky možnosti, ktoré na Liptove sú a hlavne aby si z nich vybrali aj tí, ktorí majú maličké deti, ale aj tí, ktorí majú veľkáčov – teenagerov. Všetky zážitky sme vopred vyskúšali a osobne viem zaručiť, že sú to zážitky ZÁŽITKY, na ktoré bude dlho spomínať….

Zážitková gastronómia

Ozaj…A viete o tom, že nielen vozenie sa na koni alebo plavba na Liptovskej Mare bude Vás tohtoročný zážitok z letnej dovolenke? V našej kuchyni šéfuje momentálny Majster kuchár Peter Bracho a verte-či nie, každé jedlo, ktoré vyjde z jeho kuchyne je zážitok. Počas leta bude náš Peter Bracho čarovať s ingredienciami počas každej nedele, kedy si naši hostia budú môcť užiť Zážitkovú 5-chodovú GALA večeru (vrámci letného balíčka) alebo sa Peter bude zvŕtať za grilom počas pravidelných grilovačiek.

Áno, leto sa blíži. Príďte si k nám po zážitky 🙂 Tešíme sa na Vás! Jana & Richard & a spol.