Verili by ste, že prešiel rok a je tu opäť čas Vám dať na vedomie, že naša TOP udalosť roka sa blíži. Áno, Pomáhať nám chutí – 3. ročník má už svoj dátum. Je to 14.5.2016! A všetko nasvedčuje tomu, že to opäť bude nádherný večer, ktorý chytí za srdce každého. Či už gastronomickým zážitkom, skvelou náladou, ale hlavne emóciami a dobrým pocitom, že sme pomohli tým, ktorý to potrebuju najviac.

Obsadenie tohtoročného súboja je EXCELENTNÉ! Náš známy Mirko Gemzický nezaháľal a vyzval do súboja oceneného TOP šéfkuchára z reštaurácie Diva, Michala Škorca. V kuchárskom ringu na Hoteli**** Liptovský dvor snáď nože lietať nebudú, ale v súboji zaručene použijú iné zbrane. Zbrane, ktorými sa budú snažiť potešiť Vaše chuťové poháriky a tým vybojovať pre svoje občianske združenia, čo najviac peňazí. Súboj bude prebiehať v 5 kolách – piatich degustačných chodoch z ktorých si vyberiete VY, ktorý je ten najchutnejši, najzladenejší, najlahodnejší, najdobrejši….proste NAJLEPŠÍ 🙂 Svojho víťaza odmeníte tým, že oceníte jeho kuchárske dielo sumou…a CELÁ SUMA pôjde občianskemu združeniu, ktorú daný kuchár zastupuje. V súboji ide O VEĽA! To si kuchári uvedomujú a už teraz vymýšlajú tajné ingrediencie, ktorými si Vás budú chcieť získať. Chcú totiž pomôcť ich deťom – deťom zo Svetielka nádeje a Markovi Zacharovi.

A aby sme Vás presvedčili, že to bude zábavný večer, pozvali sme Adelu Banášovú…a tá pozvanie prijala:)

Prežite spolu s nami tento výnimočný večer PLNÝ VÍŤAZOV!

Na celý víkend máme pre všetkých záujemcom špeciálnu cenu za ubytovanie! Rezervujte si svoje miesto na: info@liptovskydvor.sk alebo na 0918 683 123!

Tešíme sa na Vás, Jana (a hlavne Michal a Miro)

PS: Už pri písaní týchto riadkov mám úsmev na tvári a slzu v oku, lebo viem, že to bude opäť niečo VEĽKÉ…

Fotky z minuloročných akcii nájdete tu:

2014

2015