V roku 2005 môj otec zrealizoval svoju predstavu o vlastnom rodinnom hoteli v srdci Slovenska dokonale snúbiacim sa s prostredím a ako prvý na Slovensku vytvoril projekt “tradičnej slovenskej dediny” pomenovanej Hotel**** Liptovský Dvor. V roku 2006 bol hotel ocenený odbornou verejnosťou cenou Stavba roka a aj ako Najlepší hotelový koncept na Slovensku. Pre nás je ale najdôležitejšie hodnotenie našich hostí, vyjadrené soškou Najlepší ubytovateľ na Slovensku, ale hlavne ich spokojnosť a ich opätovné návraty.

Dnes je pre mňa a moju rodinu Liptovský dvor domovom, kde vyrastajú naše deti Šimonko (10r.) a Noelko (7r.), a o ktorý sa s láskou spolu s našimi priateľskými kolegami staráme. Už osem rokov sa snažíme vytvoriť a poskytnúť pocit domova aj našim hosťom. Komfortné ubytovanie v útulnej a priestrannej dreveničke, rodinný prístup a náš profesionálny a ústretový personál, ktorý je denno-denne cvičený našimi dvoma chlapcami sú predpokladmi na to, aby sa nám to darilo:).

Tešíme sa na stretnutie u nás. Veríme, že keď vyskúšate, neoľutujete a stanete sa jedným z našich pravidelných hostí, ktorí si prichádzajú vychutnať čaro Liptova v každom ročnom období.

Srdečný pozdrav z Liptova,

Jana a Richard s rodinou

OCENENIA