Blíži sa sezóna firemných akcii, teambuildingov. A možno práve VY máte za úlohu zorganizovať svojim kolegom offsite meeting, kde si vyvetráte hlavu, utužíte vzťahy, poriadne sa zabavíte, ale hlavne na pár dní zmeníte prostredie Vašej firmy. Určite chcete, aby ten Váš teambuilding bol nezabudnuteľný pre všetkých kolegov a naplnil predstavu Vašich nadriadených. Neviete ako na to? Máme pre Vás tip.

firemny teambuilding

Zapojte všetky zmysly a kreativitu

Určite poznáte porekadlo, že: „Láska ide cez žalúdok“. Jedlo ľudí spája odjakživa. A o tom je budovanie tímu, spájanie kolegov, rôznych názorov, skúseností. Tak si natiahnite spoločne zástery, pripravte ingrediencie, nabrúste nože, zapojte všetky zmysly a povoľte uzdu vašej kreativity. Spoločná príprava jedla, ochutnávanie, ovoniavanie vám otvorí nové obzory a hlavne prinesie jedinečný výsledok – fantastické jedlo, ktoré nielen naplní žalúdok, ale hlavne pohladí vaše chuťové poháriky.

skola varenia

Jar je na Gurmánske čarovanie ako stvorená

Príroda sa zobúdza a ponúka to najcennejšie čo má. Vôňu bylín, intenzitu chutí, silu farieb… a v dobrej kuchyni je to ako poklad. Už aj Vy vidíte to Vaše jarné menu? Výborná pečená jahňacinka, svieži jarný šalátik, púpavový sirup alebo tradičné halušky s najlepšou májovou bryndzou. A to si môžete uvariť priamo pod holým nebom. Vravíte si fajn, v živote som nepripravoval jahňacinu, čo keď to finálne dielo nebude práve to, čo všetci očakávajú? 😊 Nebojte sa, budete variť predsa na Liptovskom dvore.

Liptovský dvor je vychýrený nielen svojimi dreveničkami, ale aj špičkovou gastronómiou

Určite viete, že v našej kuchyni „kraľuje“ mladý a veľmi talentovaný Peter Bracho, ktorý svojím umením získal minulý rok titul Majster kuchár. Pravidelne varieva v Teleráne a je vyhľadávaný aj inými kuchármi, aby sa inšpirovali jeho talentom. Peter je nielen šikovný kuchár, ale je aj veľmi zábavný. A to aj celá jeho družina v kuchyni 😉

Peter Bracho

Celé Vaše kuchárske majstrovanie budú mať naši šikovní kuchári pod palcom. V tejto Liptovskej škole varenia budú Vašimi koučami, ktorí Vám poradia, nasmerujú vás, ukážu rôzne tipy-triky, aby ten Váš výtvor bol hodný minimálne gastronomickej súťaže. Viete o tom, že cibuľa sa dá nakrájať tak, aby Vás neštípali oči? Alebo viete ako pripraviť steaky, aby boli krásne ružové a šťavnaté? A čo tak sa pripraviť na leto a naučiť sa robiť najlepšiu makovú zmrzlinu pod slnkom? Aké víno piť popri varení, aby nabudilo všetky chute? Áno, aj takéto delikátne informácie sa dozviete u nás počas firemnej gurmánskej jari.

Čo vám takýto jarný kulinársky zážitok prinesie?

Predovšetkým sa budete môcť pochváliť, že ste varili v jednom z najlepších a najobľúbenejších hotelov na Slovensku 🙂 🙂
Spojíte svoj tím pri tom čo majú všetci najradšej, pri výbornom jedle!
Budete degustovať to najlepšie čo Liptov ponúka…fajnovú prerastenú slaninku, syrové korbáčiky, u nás na dvore vyúdené pstruhy… Zažijete live cooking pod vedením Majstra kuchára priamo pod holým nebom.

Nadýchate sa čerstvého vzduchu, ocitnete sa ďaleko od mesta a zrelaxujete sa v drevenici priamo pod lesom. Objavíte tak trochu iný svet 🙂
Presvedčte sa, že s dobrým jedlom rastie spokojnosť aj chuť do spoločnej práce a navarte si u nás spolu ako tím! Veď určite to poznáte aj vy, v úplne inom prostredí s plným bruškom ide vždy všetko ľahšie.

firemna gurmanska jar

Ako a kde si takúto výnimočnú firemnú akciu zarezervujete?

Zašlite svoj dopyt na náš mail: info@liptovskydvor.sk alebo nám zavolajte na recepciu: 0918 683 123 alebo zavolajte rovno mne 🙂 na 0905 921 777. Ak by ste predsa len preferovali in typ teambuilding, viac o firemných akciach nájdete tu: liptovskydvor.sk/firemne-akcie.

Teším sa na Vašu firmu u nás na Liptovskom dvore.

Zuzana, sales manager a koordinátor akcií pre Liptovský dvor

REZERVOVAŤ

Rezervujte si tento pobyt

REZERVOVAŤ