Je tu jar. Aj vy to cítite tak, že je treba so sebou niečo robiť? Nebojte, nie ste v tom sami. Cítime to tak viacerí. Preto sme sa rozhodli, že budeme držať spolu a navzájom sa podporíme. Vymysleli sme pre Vás ŠPECIÁLNE JARNÉ KOMBO, kde sa dobre zrelaxujete, zašportujete si a ešte sa aj kvalitne napapáte. Čo poviete, zvládneme to spolu?

Špeciálne jarné kombo

Špeciálne jarné kombo je kombinácia nášho Relax centra s výnimočným jedlom pripraveným našimi kuchármi. Spravte si pekný deň, doobedie či poobedie u nás na dvore. To, či uprednostníte wellness v saune a vírivke, či radšej vyzvete na squashový súboj Vášho kolegu z práce, je na Vás. A keď doplníte energiu niečím chutným z našej kuchyne, ušetríte 20%. Zo všetkého. Aj z Relax centra, aj z jedla:). Čo poviete? Už len nájsť príjemnú spoločnosť a prísť na náš krásny Liptovský dvor. A čo môžete s naším špeciálnym jarným kombom zažiť?

Viac info: Špeciálne JARNÉ KOMBO

Zrelaxujte sa

Sauna, bazén, vírivka. Zaručená kombinácia, ktorá zabojuje s jarnou únavou a ešte nám aj pomôže v boji so všetkými vírusmi, ktoré sa rozhodli zaútočiť po zime. V našom Relax centre si okrem sauny, bazénu a vírivky môžete aj oddýchnuť – ľahnúť si a privrieť oči a len tak bezmyšlienkovo relaxovať.

vecerny relax

Radi by ste si užili Relax vo večerných hodinách? Nič Vám v tom nebráni. Sme otvorení do 21:00. Tešíme sa na Vás.

Keď sa leto opýta, čo sme robili v zime

Alebo na jar:) Športovali sme, nie? Hrali sme squash a tenis, aby sme sa dostali do formy. A hlavne sme hrali preto, aby sme sa strávili intenzívnu, ale príjemnú chvíľu s kamarátom, priateľkou či priateľom. To, že sa nám pri squashy vytvaruje sexi zadok je len príjemné plus:).

Zahrajte si tenis na Liptovskom dvore. Krásne prostredie, vynikajúci vzduch, žiadne rušivé elementy:)

Jesť na Liptovskom dvore je ten najlepší nápad

Po relaxácii v bazéne a saune, či po intenzívnej hre na kurte každému z nás vyhladne. Ako tento problém vyriešiť, je úplne najjednoduchšie:). Sadnúť si na našu terasu, objednať si jedno z našich chutných jedál a výborne sa najesť. To, že je to ten najlepší nápad je nespochybniteľné. V našej kuchyni sa nachádzajú len lokálne a čerstvé suroviny. Nielen, že tie jedlá nádherné vyzerajú, fantasticky chutia, ale sú to najlepšie, čo môžete pre Vaše telo urobiť. My na Liptovskom dvore varíme z vysoko kvalitných surovín, žiadne polotovary, emulgátory, konzervanty, či „umelé“ dochucovadlá. Veď kam investovať, keď nie do vlastného tela a zdravia?

Terasa hotela Liptovsky dvor

Obed si vychutnajte na našej slnečnej terase s nádherným výhľadom, pri zurčiacom potoku a speve vtákov.

PRE MAMIČKY na MATERSKEJ DOVOLENKE!

Mamičky pre Vás je naše jarné kombo ako stvorené:) Príďte si s detičkami užiť plávanie v bazéne, či len také čľapkanie vo vírivej vani s 36 stupňovou vodou. Ak nám zavoláte vopred, tzv. do 10:00, otvoríme Vám naše Relax centrum už od 11:00, aby ste stihli obed a aj obedný spánok:)

Vezmite so sebou aj kamarátku. Nielen, že sa zabavíte, ale podporíte aj imunitu vašich detičiek. V Relax centre sa nachádza prebaľovací pult, nočník, drevená ohrádka, nafukovacie hračky, penové hadíky na plávanie. V prípade potreby si viete zakúpiť plávacie plienky.

dovolenka s detmi bazen

Vybláznite sa s detičkami v bazéne a vo vírivke. Nielen, že sa zabavíte, ale aj podporíte imunitu Vašich detí:)

Otváracie hodiny:

Relax centrum: 13:00 – 21:00 (nahláste sa vopred do 10:00 a otvoríme Vám už o 11:00)

Squash & Tenis: 8:00 – 21:00 (rezervácia vopred je potrebná)

Reštaurácia: 12:00 – 21:00

Rezervácie na t.č.: 0918 683 123

Akcia platí do 30.4.2019 (okrem obdobia Veľkej noci, tj. 19.4. – 22..4.)

TIP na OBED!