Už nám konečne aj počasie dáva najavo, že LETO sa nám nezadržateľne blíži. Tešíte sa aj vy na letné a slnečné dni? A nielen dni, ale aj príjemné večery na našej terase pri dobrom drinku a výbornom jedle:)

Tento rok sme sa rozhodli, že leto privítame vo veľkom štýle. GRILOVAČKOU NA DVORE „Najedz sa dosýta“.

Grilovačka na dvore – Najedz sa dosýta

22.6.2019 je deň D, kedy u nás na dvore privítame leto RODINNOU GRILOVAČKOU. Sme strašne radi, že sa pre túto ideu s nami nadchli aj naši veľmi blízki dodávatelia, taktiež rodinné firmy – pivovar Erb a chovateľ kvalitnej hovädzinky Krava & Co.

Naši kuchári Vám ugrilujú túto famóznu hovädzinku z Krava & Co. U nás na dvore hovorievame, že pokiaľ neochutnáte Krava & Co., nezistíte, čo je láska:)

Čo nás čaká?

Príjemné sobotné poobedie na terase rodinného Liptovského dvora. Šéfkuchár Bracho so svojim tímom budú pred vami grilovať samé špecialitky v svetoznámych griloch Big Green Egg. Môžete sa tešiť na  šťavnatý domáci cheese-burger v čerstvých žemlách z našej pece, grilovaný flap steak so zemiačkami z pahreby, budeme údiť rybu a hovädziu hruď a k tomu podávať domáci pivný chlieb. Celkovo budeme pripravovať šesť špecialít z grilu, medzi nimi aj sladký dezertík:).

A máme pre Vás obrovské prekvapenie! Príde k nám hosť až z Banskej Štiavnice, 1. Slovenský pivný someliér, pán Jozef Sivák. Navštívi nás, aby Vám mohol osobne načapovať a porozprávať čo-to o chutnom zlatistom moku. A čo je najlepšie – budete môcť chutnať až 6 vzoriek piva z rodinného pivovaru ERB z Banskej Štiavnice.

Jozef Sivak

Našu grilovačku navštívi aj Jozef Sivák – 1. pivný someliér na Slovensku a dá Vám okoštovať až 6 vzoriek piva. Pri pive sa o pive 🙂

Najedzte sa dosýta

U nás na grilovačke sa jednoznačne najete dosýta. Ak si zakúpite 30€ jednorázový vstup, tak si môžete dopriať toľko jedla, koľko budete mať chuť (samozrejme, koľko Vás pustí Vaša letná predpríprava do plaviek). Veď grilovačka je presne o tom. Stretnúť sa s priateľmi, užiť si atmosféru, pokoštovať rôzne dobroty, niečo popiť a stráviť príjemný čas. A presne tak to u nás bude vyzerať.

grilovacka

Tešíme sa na Vás, Vašu rodinu a priateľov v našom rodinnom hoteli.

Nezabudnite vziať aj deti. Zatiaľ, čo sa vy budete venovať pivu a jedlu, oni sa môžu dosýta vybehať a vyhrať v našom areáli a na našom detskom ihrisku. Nie nadarmo sme rodinný hotel:). Tešíme ako si DOSÝTA spolu s Vami užijeme 1. tohtoročnú GRILOVAČKU NA DVORE.

Zhrnutie:

Kedy: 22.6.19, 15:00 – 19:00

Kde: Hotel Liptovský dvor, Jánska dolina 438, Liptovský Ján

Čo: Grilovačka na dvore – „Najedz sa dosýta“

Cena:

Dospelý: 30€ / jednorázový vstup „Najedz sa dosýta“ + ochutnávka 6 vzoriek piva

Deti do 10 rokov: 10€ / jednorázový vstup

alebo

5€ / 1 jedlo podľa výberu + 1 prislúchajúca vzorka piva

Grilovacka na dvore