Firemné akcie2018-09-04T10:07:19+00:00

Netradičné firemné akcie

Hotel Liptovský Dvor **** sa zaradil medzi vyhľadávané destinácie na uskutočnenie firemnej akcie na Slovensku. Hlavným lákadlom pre firmy sú tématicky ladené akcie, ktoré ideálne zapadajú do nášho prostredia. Súboj vo varení halušiek, “zabíjačka” s prípravou tradičným zabíjačkových pochúťok, ľudové tradície, hippie party sú aktivity, ktoré posilnia Váš tím a sú spestrením pracovného stereotypu. Naším obrovským benefitom oproti iným hotelom je, že pri našej menšej kapacite má väčšina firemných akcii “uzavretú spoločnosť“, tj. všetky služby využívate výhradne VY.

Firemnú akciu si môžete u nás zorganizovať počas celého roka do 22.12.2018

konferencna miestnost
domáca pálenka
rodinna firemna akcia
firemna akcia ludova hudba
firemna akcia zabijacka

AKTUÁLNA PONUKA

FIREMNÁ AKCIA CHUTÍ PO ZABÍJAČKE!

Ak plánujete firemnú akciu na tohtoročnú jeseň, jednoznačne Vám odporúčame, spojte to s tradičnou slovenskou zabíjačkou. Či už hľadáte miesto, kde si s kolegami zhrniete rok a popritom utužíte tím, alebo chcete odmeniť svojich obchodných partnerov za nadštandardné vzťahy, Liptovský dvor a naše legendárne zabíjačky, sú to najlepšie miesto. Zažijete celodenný program pri spracovávaní zabíjačkových dobrôt, ochutnávaní, zdieľaní skúseností a hlavne celodennej zábavy. So spracovávaním Vám samozrejme pomôžeme, ale určite nás poteší ak pridáte ruku k dielu. A na večer stačí zasadnúť k bohatým stolom, ktoré sa budú prehýbať pod čerstvými klobáskami, jaterničkami, a inýmí dobrotami. Tešíme sa na Vás.
TIP! Obohaďte zabíjačku aj tradičnými remeslami. Kováčsky workshop, kde si v prenosnej vyhni spolu s kováčom a jeho 100 ročnými náradiami ukujete rôznymi kováčskymi technikami niečo zaujímavé. Alebo si na hrnčiarskom kruhu vykrúťte svoj hrnček na rannú officovskú kávu 🙂 Tieto aktivity sú veľmi obľúbené a každý z účastníkov sa rád zapojí.

Ďalšie možnosti: Vianočný firemný večierok, Haluškový súboj, Degustácia jedla a vína, Kurz prvej pomoci, Spartan race drill, Ľudové tradície, Športový deň, Rodinné firemné dni a iné.

Máte jedinečnú príležitosť využiť konferenciu na Liptovskom dvore do 20.12.2018 za výhodné ceny.
Kontaktujte nás na info@liptovskydvor.sk alebo na t.č.: 0918 683 123. Tešíme sa na Vás.

Zavolajte nám
Túžite odmeniť svojich zamestnancov za ich obetavú prácu?
Máme pre Vás skvelý TIP! Obdarujte ich darčekovým poukazom na pobyt v hoteli**** Liptovský Dvor.
Kontaktujte nás a vypracujeme Vám cenovú kalkuláciu na mieru a podľa Vašich požiadaviek.
Zavolajte nám
WEBCAM