Firemné akcie 2017-11-27T16:05:55+00:00

Netradičné firemné akcie

Hotel Liptovský Dvor **** sa zaradil medzi vyhľadávané destinácie na uskutočnenie firemnej akcie na Slovensku. Hlavným lákadlom pre firmy sú tématicky ladené akcie, ktoré ideálne zapadajú do nášho prostredia. Súboj vo varení halušiek, “zabíjačka” s prípravou tradičným zabíjačkových pochúťok, ľudové tradície, hippie party sú aktivity, ktoré posilnia Váš tím a sú spestrením pracovného stereotypu. Naším obrovským benefitom oproti iným hotelom je, že pri našej menšej kapacite, má väčšina firemných akcii “uzavretú spoločnosť“, tj. všetky služby využívate výhradne VY.

AKTUÁLNA PONUKA

Vianočný večierok!

Plánujete vianočný večierok? Zabavte sa na Liptovskom dvore. Máte radi tradície? Pripravíme pre Vás voňavú bohatú vianočnú kapustnicu, varené víno, vianočnú disko. Chceli by ste niečo čo na čo budú Vaši kolegovia ešte dlho spomínať? Čo tak zabíjačka, kde si každý z Vás odniesie svoju klobásku ako výslužku na vianočný stôl. Ale preferujete zábavu do rána – diskotéka, ruleta, čokoľvek, po čom Vaši kolegovia prahnú. Ak vianočný večierok, jedine na Liptovskom dvore.

Inšpirácia: Tradičná zabíjačka, Haluškový súboj, Degustácia jedla a vína,  Kurz prvej pomoci, Spartan race drill, Ľudové tradície, Športový deň, a iné

Máte jedinečnú príležitosť využiť  konferenciu na Liptovskom dvore do 22.12.2017 za výhodné ceny.

Kontaktujte nás na info@liptovskydvor.sk alebo na t.č.: 0918 683 123. Tešíme sa na Vás.

  • Teambuilding
  • Konferencie
  • Rodinné firemné akcie
Firemna vianocna kapustnica
Zavolajte nám

Potrebujete motivovať zamestnancov, resp. ich odmeniť za dobre odvedenú prácu?

Máme pre Vás skvelý TIP! Obdarujte ich darčekovým poukazom na pobyt v hoteli**** Liptovský Dvor.

Kontaktujte nás a vypracujeme Vám cenovú kalkuláciu na mieru a podľa Vašich požiadaviek.

Zavolajte nám
WEBCAM